Terminarz rozgrywek ligi: Wadowice: II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 4 (RW)
RUNDA II
Kolejka: 1 w dniach 2024-04-03/2024-04-26
1 | LESKOWIEC I RZYKI | - | CZWÓRKA ANDRYCHÓW | 2024-04-26 | 17:00 | Orlik Rzyki (Rzyki, Os. Szczęśniaki 1) | 0:0 |
2 | ORZEŁ RYCZÓW | - | SOKÓŁ FRYDRYCHOWICE | 2024-04-03 | 17:00 | LKS Orzeł Ryczów - Centrum Sportu i Rekreacji w Ryczowie (Ryczów, Sportowa 15) | 0:0 |
3 | VICTORIA NIDEK | - | HALNIAK TARGANICE | 2024-04-03 | 17:00 | Boisko sportowe (Nidek, św. Jana Pawła II 51D) | 0:0 |
4 | GRÓD GRODZISKO | - | ZNICZ SUŁKOWICE BOLĘCINA | 2024-04-03 | 17:30 | LKS Gród Grodzisko (Grodzisko, Grodowa 15) | 0:0 |
5 | SKAWA JAROSZOWICE | - | SKAWA WITANOWICE | 2024-04-06 | 09:00 | MKS Skawa Wadowice (Wadowice, Błonie 2) | 0:0 |
6 | WIKLINIARZ WOŹNIKI | - | LESKOWIEC II RZYKI | 2024-04-05 | 17:00 | Ludowy Klub Sportowy Wikliniarz Woźniki (Woźniki, Wadowicka 77) | 0:0 |
Kolejka: 2 w dniach 2024-04-10/2024-04-19
7 | LESKOWIEC II RZYKI | - | CZWÓRKA ANDRYCHÓW | 2024-04-19 | 17:00 | LKS Leskowiec Rzyki (Rzyki, Os. Szczęśniaki 1) | 0:0 |
8 | SKAWA WITANOWICE | - | WIKLINIARZ WOŹNIKI | 2024-04-10 | 16:30 | LKS Skawa Witanowice (Witanowice, Krakowska 58) | 0:0 |
9 | ZNICZ SUŁKOWICE BOLĘCINA | - | SKAWA JAROSZOWICE | 2024-04-10 | 17:00 | LKS Znicz Sułkowice (Rzyki, Os. Kierczaki 25) | 0:0 |
10 | HALNIAK TARGANICE | - | GRÓD GRODZISKO | 2024-04-10 | 17:00 | Halniak Targanice (Targanice, Floriańska 2) | 0:0 |
11 | SOKÓŁ FRYDRYCHOWICE | - | VICTORIA NIDEK | 2024-04-10 | 17:00 | LKS Sokół Frydrychowice (Frydrychowice, Centralna 30) | 0:0 |
12 | LESKOWIEC I RZYKI | - | ORZEŁ RYCZÓW | 2024-04-11 | 17:30 | Orlik Rzyki (Rzyki, Os. Szczęśniaki 1) | 0:0 |
Kolejka: 3 w dniach 2024-04-17/2024-04-30
13 | CZWÓRKA ANDRYCHÓW | - | ORZEŁ RYCZÓW | 2024-04-18 | 17:00 | Orlik (Andrychów, Stanisława Lenartowicza 26) | 0:0 |
14 | VICTORIA NIDEK | - | LESKOWIEC I RZYKI | 2024-04-30 | 17:30 | Boisko sportowe (Nidek, św. Jana Pawła II 51D) | 0:0 |
15 | GRÓD GRODZISKO | - | SOKÓŁ FRYDRYCHOWICE | 2024-04-17 | 17:30 | LKS Gród Grodzisko (Grodzisko, Grodowa 15) | 0:0 |
16 | SKAWA JAROSZOWICE | - | HALNIAK TARGANICE | 2024-04-17 | 17:00 | LKS Skawa Jaroszowice (Jaroszowice 322) | 0:0 |
17 | WIKLINIARZ WOŹNIKI | - | ZNICZ SUŁKOWICE BOLĘCINA | 2024-04-17 | 17:00 | Ludowy Klub Sportowy Wikliniarz Woźniki (Woźniki, Wadowicka 77) | 0:0 |
18 | LESKOWIEC II RZYKI | - | SKAWA WITANOWICE | 2024-04-18 | 17:30 | Orlik Rzyki (Rzyki, Os. Szczęśniaki 1) | 0:0 |
Kolejka: 4 w dniach 2024-04-24/2024-05-10
19 | SKAWA WITANOWICE | - | CZWÓRKA ANDRYCHÓW | 2024-05-10 | 16:30 | LKS Skawa Witanowice (Witanowice, Krakowska 58) | : |
20 | ZNICZ SUŁKOWICE BOLĘCINA | - | LESKOWIEC II RZYKI | 2024-04-25 | 17:00 | LKS Znicz Sułkowice (Rzyki, Os. Kierczaki 25) | 0:0 |
21 | HALNIAK TARGANICE | - | WIKLINIARZ WOŹNIKI | 2024-04-24 | 17:00 | Halniak Targanice (Targanice, Floriańska 2) | 0:0 |
22 | SOKÓŁ FRYDRYCHOWICE | - | SKAWA JAROSZOWICE | 2024-04-24 | 17:00 | LKS Sokół Frydrychowice (Frydrychowice, Centralna 30) | 0:0 |
23 | LESKOWIEC I RZYKI | - | GRÓD GRODZISKO | 2024-04-24 | 17:30 | Orlik Rzyki (Rzyki, Os. Szczęśniaki 1) | 0:0 |
24 | ORZEŁ RYCZÓW | - | VICTORIA NIDEK | 2024-04-24 | 17:00 | LKS Orzeł Ryczów (Ryczów 23) | 0:0 |
Kolejka: 5 w dniach 2024-04-30/2024-05-18
25 | CZWÓRKA ANDRYCHÓW | - | VICTORIA NIDEK | 2024-05-02 | 17:00 | Orlik (Andrychów, Stanisława Lenartowicza 26) | : |
26 | GRÓD GRODZISKO | - | ORZEŁ RYCZÓW | 2024-05-02 | 17:30 | LKS Gród Grodzisko (Grodzisko, Grodowa 15) | 0:0 |
27 | SKAWA JAROSZOWICE | - | LESKOWIEC I RZYKI | 2024-05-16 | 17:00 | LKS Skawa Jaroszowice (Jaroszowice 322) | : |
28 | WIKLINIARZ WOŹNIKI | - | SOKÓŁ FRYDRYCHOWICE | 2024-05-18 | 15:00 | Ludowy Klub Sportowy Wikliniarz Woźniki (Woźniki, Wadowicka 77) | : |
29 | LESKOWIEC II RZYKI | - | HALNIAK TARGANICE | 2024-04-30 | 17:30 | Orlik Rzyki (Rzyki, Os. Szczęśniaki 1) | 0:0 |
30 | SKAWA WITANOWICE | - | ZNICZ SUŁKOWICE BOLĘCINA | 2024-04-30 | 17:00 | LKS Skawa Witanowice (Witanowice, Krakowska 58) | 0:0 |
Kolejka: 6 w dniach 2024-05-08/2024-05-10
31 | ZNICZ SUŁKOWICE BOLĘCINA | - | CZWÓRKA ANDRYCHÓW | 2024-05-08 | 17:00 | LKS Znicz Sułkowice (Rzyki, Os. Kierczaki 25) | : |
32 | HALNIAK TARGANICE | - | SKAWA WITANOWICE | 2024-05-08 | 17:00 | Halniak Targanice (Targanice, Floriańska 2) | : |
33 | SOKÓŁ FRYDRYCHOWICE | - | LESKOWIEC II RZYKI | 2024-05-10 | 17:00 | LKS Sokół Frydrychowice (Frydrychowice, Centralna 30) | : |
34 | LESKOWIEC I RZYKI | - | WIKLINIARZ WOŹNIKI | 2024-05-09 | 17:30 | Orlik Rzyki (Rzyki, Os. Szczęśniaki 1) | : |
35 | ORZEŁ RYCZÓW | - | SKAWA JAROSZOWICE | 2024-05-08 | 17:00 | LKS Orzeł Ryczów (Ryczów 23) | : |
36 | VICTORIA NIDEK | - | GRÓD GRODZISKO | 2024-05-08 | 17:00 | Boisko sportowe (Nidek, św. Jana Pawła II 51D) | : |
Kolejka: 7 w dniach 2024-05-15/2024-05-16
37 | CZWÓRKA ANDRYCHÓW | - | GRÓD GRODZISKO | 2024-05-15 | 17:00 | Orlik (Andrychów, Stanisława Lenartowicza 26) | : |
38 | SKAWA JAROSZOWICE | - | VICTORIA NIDEK | 2024-05-15 | 17:00 | LKS Skawa Jaroszowice (Jaroszowice 322) | : |
39 | WIKLINIARZ WOŹNIKI | - | ORZEŁ RYCZÓW | 2024-05-15 | 17:00 | Ludowy Klub Sportowy Wikliniarz Woźniki (Woźniki, Wadowicka 77) | : |
40 | LESKOWIEC II RZYKI | - | LESKOWIEC I RZYKI | 2024-05-16 | 17:30 | Orlik Rzyki (Rzyki, Os. Szczęśniaki 1) | : |
41 | SKAWA WITANOWICE | - | SOKÓŁ FRYDRYCHOWICE | 2024-05-15 | 16:30 | LKS Skawa Witanowice (Witanowice, Krakowska 58) | : |
42 | ZNICZ SUŁKOWICE BOLĘCINA | - | HALNIAK TARGANICE | 2024-05-15 | 17:00 | LKS Znicz Sułkowice (Rzyki, Os. Kierczaki 25) | : |
Kolejka: 8 w dniach 2024-05-22/2024-05-23
43 | HALNIAK TARGANICE | - | CZWÓRKA ANDRYCHÓW | 2024-05-22 | 17:00 | Halniak Targanice (Targanice, Floriańska 2) | : |
44 | SOKÓŁ FRYDRYCHOWICE | - | ZNICZ SUŁKOWICE BOLĘCINA | 2024-05-22 | 17:00 | LKS Sokół Frydrychowice (Frydrychowice, Centralna 30) | : |
45 | LESKOWIEC I RZYKI | - | SKAWA WITANOWICE | 2024-05-23 | 17:30 | Orlik Rzyki (Rzyki, Os. Szczęśniaki 1) | : |
46 | ORZEŁ RYCZÓW | - | LESKOWIEC II RZYKI | 2024-05-23 | 17:30 | LKS Orzeł Ryczów (Ryczów 23) | : |
47 | VICTORIA NIDEK | - | WIKLINIARZ WOŹNIKI | 2024-05-22 | 17:00 | Boisko sportowe (Nidek, św. Jana Pawła II 51D) | : |
48 | GRÓD GRODZISKO | - | SKAWA JAROSZOWICE | 2024-05-22 | 17:30 | LKS Gród Grodzisko (Grodzisko, Grodowa 15) | : |
Kolejka: 9 w dniach 2024-05-29/2024-05-30
49 | CZWÓRKA ANDRYCHÓW | - | SKAWA JAROSZOWICE | 2024-05-29 | 17:00 | Orlik (Andrychów, Stanisława Lenartowicza 26) | : |
50 | WIKLINIARZ WOŹNIKI | - | GRÓD GRODZISKO | 2024-05-29 | 17:00 | Ludowy Klub Sportowy Wikliniarz Woźniki (Woźniki, Wadowicka 77) | : |
51 | LESKOWIEC II RZYKI | - | VICTORIA NIDEK | 2024-05-30 | 17:30 | Orlik Rzyki (Rzyki, Os. Szczęśniaki 1) | : |
52 | SKAWA WITANOWICE | - | ORZEŁ RYCZÓW | 2024-05-29 | 16:30 | LKS Skawa Witanowice (Witanowice, Krakowska 58) | : |
53 | ZNICZ SUŁKOWICE BOLĘCINA | - | LESKOWIEC I RZYKI | 2024-05-29 | 17:00 | LKS Znicz Sułkowice (Rzyki, Os. Kierczaki 25) | : |
54 | HALNIAK TARGANICE | - | SOKÓŁ FRYDRYCHOWICE | 2024-05-29 | 17:00 | Halniak Targanice (Targanice, Floriańska 2) | : |
Kolejka: 10 w dniach 2024-06-05/2024-06-06
55 | SOKÓŁ FRYDRYCHOWICE | - | CZWÓRKA ANDRYCHÓW | 2024-06-05 | 17:00 | LKS Sokół Frydrychowice (Frydrychowice, Centralna 30) | : |
56 | LESKOWIEC I RZYKI | - | HALNIAK TARGANICE | 2024-06-06 | 17:30 | Orlik Rzyki (Rzyki, Os. Szczęśniaki 1) | : |
57 | ORZEŁ RYCZÓW | - | ZNICZ SUŁKOWICE BOLĘCINA | 2024-06-05 | 17:00 | LKS Orzeł Ryczów (Ryczów 23) | : |
58 | VICTORIA NIDEK | - | SKAWA WITANOWICE | 2024-06-05 | 17:00 | Boisko sportowe (Nidek, św. Jana Pawła II 51D) | : |
59 | GRÓD GRODZISKO | - | LESKOWIEC II RZYKI | 2024-06-05 | 17:30 | LKS Gród Grodzisko (Grodzisko, Grodowa 15) | : |
60 | SKAWA JAROSZOWICE | - | WIKLINIARZ WOŹNIKI | 2024-06-05 | 17:00 | LKS Skawa Jaroszowice (Jaroszowice 322) | : |
Kolejka: 11 w dniach 2024-06-12/2024-06-13
61 | CZWÓRKA ANDRYCHÓW | - | WIKLINIARZ WOŹNIKI | 2024-06-12 | 17:00 | Orlik (Andrychów, Stanisława Lenartowicza 26) | : |
62 | LESKOWIEC II RZYKI | - | SKAWA JAROSZOWICE | 2024-06-13 | 17:30 | Orlik Rzyki (Rzyki, Os. Szczęśniaki 1) | : |
63 | SKAWA WITANOWICE | - | GRÓD GRODZISKO | 2024-06-12 | 16:30 | LKS Skawa Witanowice (Witanowice, Krakowska 58) | : |
64 | ZNICZ SUŁKOWICE BOLĘCINA | - | VICTORIA NIDEK | 2024-06-12 | 17:00 | LKS Znicz Sułkowice (Rzyki, Os. Kierczaki 25) | : |
65 | HALNIAK TARGANICE | - | ORZEŁ RYCZÓW | 2024-06-12 | 17:00 | Halniak Targanice (Targanice, Floriańska 2) | : |
66 | SOKÓŁ FRYDRYCHOWICE | - | LESKOWIEC I RZYKI | 2024-06-12 | 17:00 | LKS Sokół Frydrychowice (Frydrychowice, Centralna 30) | : |